InfinBANK o‘z uyiga ega bo‘lishni yoki biznesini rivojlantirishni istagan fuqarolar uchun yangi imkoniyatlarni yo‘lga qo‘ymoqda. Bank ko‘chmas mulk sotib olish uchun qulay ipoteka shartlarini, shuningdek, o‘z hududining ekologiyasi va energiya tejamkorligiga e’tibor beradiganlar uchun maxsus “Yashil ta’mirlash” dasturini taklif etadi.
Yangi ipoteka dasturi nafaqat poytaxtda, balki viloyatlarda ham xaridorlarni qo‘llab-quvvatlashga qaratilgan:
kredit miqdori:
Toshkent shahri uchun 800 mln so‘mgacha;
viloyatlar va Qoraqalpog‘iston Respublikasi uchun 500 mln so‘mgacha;
- kredit muddati: 180 oygacha;
- yillik foiz stavkasi: 23,99%;
- boshlang‘ich to‘lov: 26% dan boshlab.
“Yashil ta’mirlash” krediti
Barqaror rivojlanish va energiya tejashni qo‘llab-quvvatlash doirasida bank ekologik toza ta’mirlash uchun maxsus kreditni ham taklif etadi:
- kredit miqdori: 170 mln so‘mgacha
- kredit muddati: 120 oygacha;
- yillik foiz stavkasi: 23,99%
“Yashil ta’mirlash” dasturi energiya tejamkor texnologiyalar, ekologik toza materiallar va barqaror muhandislik yechimlaridan foydalanib, binolarni yangilash yoki qayta jihozlash imkonini beradi.
Ipoteka kreditini olish imkoniyati hayot sifatini yaxshilash uchun asosiy omillardan biridir. Yangi mahsulotlar yo‘lni yengillashtirish va minglab fuqarolar uchun o‘z uyiga yoki zamonaviy ofisiga ega bo‘lishni osonlashtirishga qaratilgan.

InfinBANK запускает новые возможности для граждан, стремящихся к собственному жилью или развитию бизнеса. Банк предлагает выгодные условия ипотечного кредитования для покупки недвижимости, а также специальную программу «Зеленый ремонт» — для тех, кто заботится об экологичности и энергоэффективности своего пространства.
Новая ипотечная программа направлена на поддержку покупателей как в столице, так и в регионах страны:
сумма кредита:
до 800 млн сумов — для Ташкента;
до 500 млн сумов — для регионов и Республики Каракалпакстан.
- срок кредитования: до 180 месяцев;
- процентная ставка: 23,99% годовых;
- первоначальный взнос: от 26%.
Кредит на «Зеленый ремонт»
В рамках поддержки устойчивого развития и энергосбережения банк также предлагает целевой кредит на экологичный ремонт помещений:
- сумма кредита: до 170 млн сумов;
- срок кредитования: до 120 месяцев;
- процентная ставка: 23,99% годовых.
Программа «Зеленый ремонт» дает возможность обновить или переоборудовать помещения с применением энергоэффективных технологий, экологичных материалов и устойчивых инженерных решений.
Доступ к ипотечному кредитованию остается одним из ключевых факторов для улучшения качества жизни. Новые продукты призваны облегчить этот путь и сделать собственное жилье или современный офис ближе для тысяч граждан.