Shunday qilib, Uzum Market hamkorlari barqaror daromadga ega bo‘lgan holda jarayonlarni yo‘lga qo‘yishlari va auditoriyani jalb qilishlari mumkin. Shu bilan birga, agar ochilgandan keyingi dastlabki 6 oy ichida buyurtma berish punkti kafolatlangan to‘lovlardan ortiqcha mablag‘ ishlab topsa, Uzum Market aylanmadan kelgan daromadni to‘liq miqdorda to‘lab beradi.
“Biz hamkorlarga ishni boshlash va maksimal daromad olish oson bo‘lishi uchun shart-sharoitlarni yaratdik. Bu halol va shaffof model bo‘lib, unda tadbirkor o‘z sa’y-harakatlarining natijasini darhol ko‘radi”, — dedi Uzum Market buyurtmalarni topshirish franshiza punktlarini rivojlantirish bo‘limi boshlig‘i Ja’far Qodirov.
Boshlang‘ich davr tugagandan so‘ng, topshirish punktlari aylanmadan daromad olishga o‘tib, berilgan buyurtmalar qiymatining 6% gacha foyda ko‘radi. Yakuniy summa topshirish punkti joylashgan hududga va aholi punktining kattaligiga bog‘liq bo‘ladi.

Так партнеры Uzum Market смогут наладить процессы и привлечь аудиторию, имея стабильный доход. При этом если в первые шесть месяцев после открытия пункт выдачи заказов заработает сумму, превышающую гарантированные выплаты, Uzum Market выплатит доход от оборота полностью.
«Мы выстроили условия так, чтобы партнерам было легко стартовать и получать максимальный доход. Это честная и прозрачная модель, в которой предприниматель сразу видит результат своих усилий», — отметил Джафер Кадыров, руководитель отдела развития франшизных пунктов выдачи заказов Uzum Market.
После завершения стартового периода пункты выдачи переходят на доход от оборота, зарабатывая до 6% от стоимости выданных заказов. Итоговая сумма зависит от региона и размера населенного пункта, где работает тот или иной пункт выдачи.
Присоединиться к партнерской программе можно уже сейчас. Подробная информация и форма заявки доступны на сайте.