Samarali KPI tizimini qurish va xodimlarning samaradorligini boshqarishga bag‘ishlangan onlayn-ma'ruza bo‘lib o‘tadi.
Uchrashuv doirasida ishtirokchilar KPI joriy etishda yo‘l qo‘yiladigan keng tarqalgan xatolarni muhokama qiladilar, ular tufayli tizim mas’uliyatni shakllantirmaydi va biznes natijalariga ta’sir ko‘rsatmaydi. Shuningdek, xodimlar vazifalari va kompaniya maqsadlari o‘rtasidagi o‘zaro bog‘liqlikni yo‘lga qo‘yish yondashuvlari ko‘rib chiqiladi.
Spiker sifatida Volkswagen, Carlsberg va Alfa-Bank kabi xalqaro kompaniyalarda ishlash tajribasiga ega bo‘lgan top-menejer Vladislav Tolkach chiqish qiladi. U samaradorlikni baholashning amaliy vositalarini, shu jumladan natijalarini o‘lchash qiyin bo‘lgan rollar uchun ham taqdim etadi, shuningdek, ishlab chiqarish kompaniyasining turli darajalarda KPI joriy etish bo‘yicha keysini tahlil qiladi.
Tadbir 22-aprel kuni soat 19:00 da onlayn formatda bo‘lib o‘tadi. Ishtirok etish bepul, havola orqali oldindan ro‘yxatdan o‘tish sharti bilan. Joylar soni cheklangan.

Profi Training проведет онлайн-лекцию, посвященную построению эффективной системы KPI и управлению результативностью сотрудников.
В рамках встречи участники обсудят распространенные ошибки при внедрении KPI, из-за которых система не формирует ответственность и не влияет на результаты бизнеса. Также будут рассмотрены подходы к выстраиванию взаимосвязи между задачами сотрудников и целями компании.
Спикером выступит топ-менеджер с опытом работы в международных компаниях, включая Volkswagen, Carlsberg и Альфа-Банк, Владислав Толкач. Он представит практические инструменты оценки эффективности, в том числе для ролей с трудно измеримыми результатами, а также разберет кейс производственной компании по внедрению KPI на разных уровнях.
Мероприятие пройдет 22 апреля в 19:00 в онлайн-формате. Участие бесплатное, при условии предварительной регистрации по ссылке. Количество мест ограничено.