15-avgust kuni oziq-ovqat sanoatidagi kompaniyalarni rivojlantirish va kengaytirishga bag‘ishlangan biznes-nonushta bo‘lib o‘tadi. Tadbirda brend-marketolog Yekaterina Arakelova va SHERIN tijorat direktori Oybek Sobirov spiker sifatida ishtirok etadi.
Yekaterina Arakelova 20 yildan ortiq vaqt mobaynida marketing va reklama sohasida faoliyat yuritib keladi. U hamkorlik qilgan brendlar qatorida Pepsi, Ucell, Agromir va Asklepiy bor. 2019-yildan buyon Salar Meat Product brendlarini rivojlantirish bilan shug‘ullanadi.
Oybek Sobirov savdo va biznesni rivojlantirishda 15 yildan ortiq tajribaga ega. 2015-yildan beri SHERIN kompaniyasining tijorat strategiyasi, brendlari va savdosi uchun mas’uldir. U jamoa bilan birgalikda kompaniyani mamlakat savdo tarmoqlaridagi uchinchi o‘rindan o‘z toifasida yetakchilikka olib chiqishda ishtirok etgan.
Uchrashuvda spikerlar oziq-ovqat sanoatida brending, marketing, savdo va biznesni kengaytirishga doir yondashuvlar haqida so‘zlab beradi.
Ishtirok etish narxi — 300 ming so‘m. Joylar soni cheklangan. Ishtirok etish uchun havola orqali ro‘yxatdan o‘tish zarur.

15 августа пройдет бизнес-завтрак, посвященный развитию и масштабированию компаний в пищевой индустрии. Спикерами выступят бренд-маркетолог Екатерина Аракелова и коммерческий директор SHERIN Ойбек Собиров.
Екатерина Аракелова более 20 лет работает в маркетинге и рекламе. В числе брендов, с которыми она сотрудничала, — Pepsi, Ucell, Agromir и Asklepiy. С 2019 года она занимается развитием брендов Salar Meat Product.
Ойбек Собиров имеет более 15 лет опыта в продажах и развитии бизнеса. С 2015 года он отвечает за коммерческую стратегию, бренды и продажи SHERIN. Вместе с командой он участвовал в развитии компании от третьей позиции в национальных торговых сетях до лидера категории.
На встрече спикеры расскажут о брендинге, маркетинге, продажах и подходах к масштабированию бизнеса в пищевой индустрии.