O‘zbekiston Savdo-sanoat palatasi tadbirkorlarni 14−16-oktyabr kunlari Boku shahrida bo‘lib o‘tadigan BakuBuild 2026 xalqaro qurilish ko‘rgazmasida ishtirok etishga taklif qiladi.
Ishtirokchilar Made in Uzbekistan milliy stendi doirasida o‘z mahsulotlari va yechimlarini namoyish etish imkoniyatiga ega bo‘ladi
BakuBuild qurilish sohasidagi eng yirik xalqaro ko‘rgazmalardan biri hisoblanadi va qurilish materiallari, muhandislik yechimlari, arxitektura, qurilish texnikasi, interyer hamda zamonaviy qurilish texnologiyalari kabi yo‘nalishlarni o‘z ichiga oladi.
Ko‘rgazma doirasida xalqaro hamkorlikni rivojlantirish va yangi ishbilarmon sheriklar topishga qaratilgan B2B va B2G formatlaridagi uchrashuvlar o‘tkazilishi ham rejalashtirilgan.

С 14 по 16 октября Торгово-промышленная палата Узбекистана приглашает предпринимателей принять участие в международной строительной выставке BakuBuild 2026 в Баку.
Участники смогут представить продукцию и решения в рамках национального стенда Made in Uzbekistan.
BakuBuild считается одной из крупнейших международных выставок строительной отрасли и охватывает направления строительных материалов, инженерных решений, архитектуры, строительной техники, интерьера и современных технологий строительства.
В рамках выставки также запланированы встречи в форматах B2B и B2G, направленные на развитие международного сотрудничества и поиск новых деловых партнеров.