5-iyun kuni Toshkentdagi IMPACT.T HUB’da startaplar, tadbirkorlar va istiqbolli loyihalar mualliflari uchun Pitch Day bo‘lib o‘tadi.
Ishtirokchilar o‘z g‘oyalarini qisqa chiqishlar shaklida taqdim etishi va MyTaxi, Express24, Workly, Maxtrack hamda Numeo.ai loyihalari asoschisi Akmal Payziyevdan tavsiyalar olishi mumkin.
Tadbir formatiga ko‘ra, loyiha uch daqiqalik taqdimotdan iborat bo‘ladi, shundan so‘ng ishtirokchilar fikr-mulohaza oladi va ekspertga o‘z savollarini berishi mumkin. Chiqishlardan tashqari, mehmonlarni norasmiy muloqot, yangi tanishuvlar va startap hamjamiyati vakillari bilan g‘oyalar muhokamasi kutmoqda.
Ishtirok etish uchun arizalar 23-iyun, soat 18:00 ga qadar qabul qilinadi. Ishtirok etish uchun havola orqali ro‘yxatdan o‘tish zarur.

25 июня в Ташкенте пройдет Pitch Day в IMPACT.T HUB для стартапов, предпринимателей и авторов перспективных проектов.
Участники смогут презентовать свои идеи в формате коротких выступлений и получить рекомендации от Акмала Пайзиева — основателя проектов MyTaxi, Express24, Workly, Maxtrack и Numeo.ai.
Формат мероприятия предполагает трехминутную презентацию проекта, после которой участники получат обратную связь и смогут задать вопросы эксперту. Кроме выступлений, гостей ждут неформальное общение, новые знакомства и обсуждение идей с представителями стартап-сообщества.
Заявки на участие принимаются до 23 июня, 18:00. Для участия необходимо зарегистрироваться по ссылке.