13-avgust kuni YARD Business Club’da tadbirkor va biznes-murabbiy Saidmurod Davlatov bilan uchrashuv bo‘lib o‘tadi.
Spiker 27 ta kompaniyani birlashtirgan UDI Group xoldingi egasi, “Chumoli falsafasi” kitoblar turkumi muallifi hamda “SAMO” rivojlanish markazi asoschisidir. U biznesdagi 27 yildan ortiq faoliyati davomida kompaniyalarni boshqarish va tadbirkorlik loyihalarini rivojlantirish bo‘yicha katta tajriba to‘plagan.
Uchrashuv mavzusi — “Inqirozni yangi imkoniyatga qanday aylantirish mumkin?”.
Ishtirokchilar beqarorlik sharoitida qaror qabul qilish, bozor o‘zgarishlariga moslashish hamda biznesning mavqeyini mustahkamlash uchun inqirozli vaziyatlardan foydalanish masalalarini muhokama qiladi.

13 августа в YARD Business Club пройдет большая встреча с предпринимателем, инвестором и бизнес-наставником Саидмуродом Давлатовым.
Спикер является владельцем холдинга UDI Group, объединяющего 27 компаний, автором серии книг «Философия муравья» и основателем центра развития «САМО», через программы которого прошли более 1,4 млн человек в странах СНГ.
Тема встречи — «Как превратить кризис в новую возможность».
Участники обсудят, как действовать в периоды нестабильности, принимать управленческие решения в условиях неопределенности и использовать кризисные ситуации для укрепления позиций бизнеса и поиска новых возможностей для роста.