22-avgust kuni Toshkentda o‘sib borayotgan kompaniyalar egalaro va rahbarlari uchun “Vakolat berish mumkin bo‘lmagan qarorlar” nomli yopiq biznes-nonushta bo‘lib o‘tadi.
Tadbirda besh nafar ekspert so‘zga chiqadi:
- Hikmat Abdurahmonov — tadbirkor, TEAM University hammuassisi va bosh direktori, HM Partners hamasoschisi;
- Gavhar Muhiddinova — Pharmline bosh direktori;
- Jonibek Ortiq — Octobank AJning korporativ ta’lim va xodimlarni rivojlantirish yo‘nalishi rahbari, TOP HR Academy hammuassisi va bosh direktori;
- Aleksey Ivanov — Customer Experience Laboratory asoschisi va bosh direktori;
- Rustam Sunatullayev — TEAM Executive Education ta’lim dasturlari rahbari.
Spikerlar real keyslar misolida o‘z kompaniyalari rivojiga ta’sir qilgan qarorlarni tahlil qilib, strategik vazifalarni rahbar jamoaga topshirishi mumkin bo‘lgan operatsion masalalardan qanday farqlash kerakligini tushuntirib beradilar.
Ishtirokchilar o‘z biznes-chaqiriqlariga tashxis qo‘yish, strategik qarorlarni muhokamaga olib chiqish va amaliyotchi mutaxassislardan teskari aloqa olish imkoniga ega bo‘ladilar. Shuningdek, dasturdan savol-javob sessiyasi, netvorking va spikerlar bilan norasmiy muloqot o‘rin olgan.
O‘tkazilish joyi ro‘yxatdan o‘tgandan so‘ng ma’lum qilinadi. 15-avgustgacha bo‘lgan narx 430 ming so‘mni tashkil etadi, 16-avgustdan boshlab — 500 ming so‘m. Joylar soni cheklangan, ishtirok etish uchun oldindan ro‘yxatdan o‘tish talab qilinadi.

22 августа в Ташкенте пройдет закрытый бизнес-завтрак «Решения, которые нельзя делегировать» для собственников и руководителей растущих компаний.
На встрече выступят пять экспертов:
• Хикмат Абдурахманов — предприниматель, соучредитель и генеральный директор TEAM University, сооснователь HM Partners;
• Гавхар Мухиддинова — генеральный директор Pharmline;
• Жонибек Ортык — руководитель направления корпоративного обучения и развития персонала АО Octobank, сооснователь и генеральный директор TOP HR Academy;
• Алексей Иванов — основатель и генеральный директор Customer Experience Laboratory;
• Рустам Сунатуллаев — руководитель образовательных программ TEAM Executive Education.
Спикеры на реальных кейсах разберут решения, которые повлияли на развитие их компаний, и расскажут, как отличать стратегические задачи от операционных вопросов, которые руководитель может передать команде.
Участники смогут провести диагностику собственных бизнес-вызовов, вынести стратегическое решение на обсуждение и получить обратную связь от практиков. В программе также предусмотрены Q&A-сессия, нетворкинг и неформальное общение со спикерами.
Место проведения сообщат после регистрации. Стоимость до 15 августа составляет 430 тыс. сумов, с 16 августа — 500 тыс. сумов. Количество мест ограничено, для участия необходима предварительная регистрация.