18-avgust kuni Yandex Ads va Index reputatsion marketing agentligi brendlarning geo-xizmatlar bilan ishlashi va mahalliy targ‘ibotga bag‘ishlangan yopiq GeoMarketing Workshop Tashkent vorkshopini o‘tkazadi.
Mutaxassislar bugungi kunda geo-xizmatlarning mijozlar bilan muloqot va savdodagi o‘rni, kompaniya kartochkalari, sharhlar va reytinglar bilan qanday ishlash kerakligi, shuningdek, raqamli xaritalarda biznesning ko‘zga ko‘rinishini oshirishga qaysi vositalar yordam berishini tahlil qiladi.
Yandex Uzbekistan nomidan Yandex Maps & Navi reklamani rivojlantirish rahbari Marina Chuyko, Yandex Ads’ning agentliklar bilan biznesni rivojlantirish bo‘yicha menejeri Angelina Tsoy, Telegram’da ilgari surish uchun Yandex Ads reklama vositalari menejeri Liliya Fattohova va Yandex Ads texnik yechimlar menejeri Rasul Serik so‘zga chiqadi.
Index nomidan esa strategiya va reputatsion marketing bo‘yicha direktor Jasur Po‘latov hamda ORM-bo‘limi rahbari Shahzod Muxtorov ishtirok etadi.
Ishtirok etish bepul, joylar soni cheklangan. Tashrif buyurish uchun oldindan ro‘yxatdan o‘tish talab qilinadi.

18 августа Yandex Ads и агентство репутационного маркетинга Index проведут GeoMarketing Workshop Tashkent — закрытый воркшоп, посвященный работе брендов с геосервисами и локальным продвижением.
Эксперты разберут, какую роль геосервисы сегодня играют в коммуникации с клиентами и продажах, как работать с карточками компаний, отзывами и рейтингами, а также какие инструменты помогают повышать видимость бизнеса на цифровых картах.
Спикерами от Yandex Uzbekistan выступят Марина Чуйко, руководитель развития рекламы Yandex Maps & Navi, Ангелина Цой, менеджер по развитию бизнеса с агентствами Yandex Ads, Лилия Фаттахова, менеджер рекламных инструментов Yandex Ads для продвижения в Telegram, и Расул Серик, менеджер технических решений Yandex Ads.
От Index выступят Джасур Пулатов, директор по стратегии и репутационному маркетингу, и Шахзод Мухтаров, руководитель ORM-отдела.
Участие бесплатное, количество мест ограничено. Для посещения необходима предварительная регистрация.