21-avgust kuni Toshkentda startaplar va loyiha mualliflari uchun PizzaPitch pitch-sessiyasi bo‘lib o‘tadi. Uchrashuvning asosiy ekspertlari sifatida Big Sky Capital venchur fondining boshqaruvchi hamkorlari Adil Nurgojin va Jan Qarsiboyev ishtirok etadi.
Har bir ishtirokchiga loyihani taqdim etish uchun uch daqiqa, ekspertlardan fikr-mulohaza olish uchun esa yetti daqiqa vaqt ajratiladi. Bu format g‘oyani investorlarga tanishtirish, uning salohiyatini muhokama qilish va kelgusi rivojlanish bo‘yicha tavsiyalar olish imkonini beradi.
Tadbir Yandex Uzbekistan ko‘magida o‘tkazilmoqda. Ishtirok etish uchun oldindan ariza topshirish zarur.

21 августа в Ташкенте пройдет PizzaPitch — питч-сессия для стартапов и авторов проектов. Главными экспертами встречи станут Адиль Нургожин и Жан Карсыбаев, управляющие партнеры венчурного фонда Big Sky Capital.
Каждому участнику предоставят три минуты для презентации проекта и семь минут для обратной связи от экспертов. Формат позволит представить идею инвесторам, обсудить ее потенциал и получить рекомендации по дальнейшему развитию.
Мероприятие проводится при поддержке Yandex Uzbekistan. Для участия необходимо предварительно подать заявку.