Tashrif doirasida biznes-forum va mahalliy kompaniyalar vakillari bilan B2B-uchrashuvlar bo‘lib o‘tadi. Ishtirokchilar o‘z xizmatlarini potensial mijoz va hamkorlarga taqdim etishi, muzokaralar olib borishi hamda hamkorlikning ehtimoliy shakllarini muhokama qilishi mumkin bo‘ladi.
Shuningdek, dastur kompaniyalarga Janubiy Afrika bozoriga chiqish istiqbollarini va biznesni Afrika yo‘nalishida yanada kengaytirish imkoniyatlarini baholashga yordam beradi.
Ishtirok etish uchun oldindan ro‘yxatdan o‘tish lozim. Qo‘shimcha ma’lumotlarni +998 90 995 00 93 telefoni orqali olish mumkin.

С 21 по 23 сентября IT Park Uzbekistan организует бизнес-визит в Южно-Африканскую Республику для резидентов, работающих в сфере BPO.
В рамках поездки состоятся бизнес-форум и B2B-встречи с представителями местных компаний. Участники смогут представить свои услуги потенциальным клиентам и партнерам, провести переговоры и обсудить возможные форматы сотрудничества.
Программа также позволит компаниям оценить перспективы выхода на рынок Южной Африки и возможности дальнейшего расширения бизнеса на африканском направлении.
Для участия необходимо предварительно зарегистрироваться. Дополнительная информация доступна по телефону +998 90 995 00 93.