Toshkentda GROSS sug‘urta kompaniyasi boshqaruvi raisi Otabek Nazarov ishtirokida biznes-nonushta bo‘lib o‘tadi.
Spiker sug‘urta sohasida 20 yildan ortiq tajribaga ega. U stajyorlikdan top-menejerlikkacha bo‘lgan yo‘lni bosib o‘tgan, Moliya vazirligi huzuridagi sug‘urta nazorati tizimida ishlagan, shuningdek, IShONCh, GROSS Insurance va NEW LIFE Insurance kompaniyalarida rahbarlik lavozimlarida faoliyat yuritgan. Ta’limni xorijda — Lyuksemburgda olgan.
Uchrashuv doirasida sug‘urta biznesida ishonchning asosiy omil sifatidagi mavzusi ko‘rib chiqiladi. Ishtirokchilar mijozlar bilan munosabatlar qanday shakllanishi va qaysi yondashuvlar barqaror sug‘urta mahsulotlarini yaratishga imkon berishi haqida muhokama qiladilar.
Tadbir 26-aprel kuni soat 11:00 da bo‘lib o‘tadi. Ishtirok etish narxi 300 000 so‘mni tashkil etadi, 500 000 so‘m evaziga 1+1 formati ham ko‘zda tutilgan. Manzil ro‘yxatdan o‘tgandan so‘ng xabar qilinadi. Ishtirok etish uchun tashkilotchilarning direkti orqali oldindan yozilish zarur.

В Ташкенте состоится бизнес-завтрак с участием Назарова Отабека — председателя правления страховой компании GROSS.
Спикер имеет более 20 лет опыта в страховой отрасли. Он прошел путь от стажера до топ-менеджера, работал в системе страхового надзора при Министерстве финансов, а также занимал руководящие позиции в компаниях IShONCh, GROSS Insurance и NEW LIFE Insurance. Образование получил в том числе за рубежом — в Люксембурге.
В рамках встречи будет рассмотрена тема доверия как ключевого фактора в страховом бизнесе. Участники обсудят, как формируются отношения с клиентами и какие подходы позволяют выстраивать устойчивые страховые продукты.
Мероприятие пройдет 26 апреля в 11:00. Стоимость участия составляет 300 тыс. сумов. Локация будет сообщена после регистрации. Для участия необходима предварительная запись через директ организаторов.