ALPHA xodimlarni boshqarish va tashkiliy jarayonlardagi amaliy keyslarni tahlil qilishga bag‘ishlangan uchrashuvlarning yangi formatini ishga tushirmoqda.
Tadbir moderator va taklif etilgan ekspert o‘rtasidagi ochiq muloqot formatida qurilgan. Ishtirokchilar real ish vaziyatlari va biznesda ularni hal qilish uchun qo‘llaniladigan yondashuvlar bilan tanishishlari mumkin bo‘ladi.
Uchrashuv moderatorligini ALPHA katta treneri va Sherin kompaniyasi HR-departamenti rahbari Go‘zalxon Mo‘minova olib boradi. Birinchi mehmon sifatida HR-ekspert va Eman kompaniyalar guruhi HR-yo‘nalishi rahbari Anastasiya Yengalicheva taklif etilgan.
Uchrashuv 30-aprel kuni soat 18:30 da bo‘lib o‘tadi. Ishtirok etish bepul, havola orqali oldindan ro‘yxatdan o‘tish kerak.

ALPHA запускает новый формат встреч, посвященный разбору практических кейсов в управлении персоналом и организационными процессами.
Мероприятие построено в формате открытого диалога между модератором и приглашенным экспертом. Участники смогут ознакомиться с реальными рабочими ситуациями и подходами к их решению, применяемыми в бизнесе.
Модератором встречи выступит Гузалхон Муминова — старший тренер ALPHA и руководитель HR-департамента компании Sherin. В качестве первого гостя приглашена Анастасия Енгалычева — HR-эксперт и руководитель HR-направления группы компаний Eman.
Встреча пройдет 30 апреля в 18:30. Участие бесплатное при условии предварительной регистрации по ссылке.