Joriy yilning 28−31-iyul kunlari O‘zbekiston Savdo-sanoat palatasi Kichik biznes uyushmasi bilan hamkorlikda mamlakatimiz ishbilarmon doira vakillari uchun Tojikiston Respublikasiga biznes-missiya tashkil etadi.
Dasturdan Xo‘jand va Dushanbe shaharlarida tadbirkorlar va yirik kompaniyalar bilan B2B formatidagi uchrashuvlar, bo‘lajak xaridorlarga mahsulot va xizmatlar taqdimoti, ishbilarmon hamkorlar va distribyutorlarni izlash, shuningdek, eksport sohasidagi hamkorlik istiqbollarini muhokama qilish o‘rin olgan.
Qatnashchilar Tojikiston bozorining o‘ziga xos jihatlari bilan tanishish hamda savdo shartnomalari va hamkorlik kelishuvlarini tuzish yuzasidan muzokaralar olib borishlari mumkin bo‘ladi.

С 28 по 31 июля Торгово-промышленная палата Узбекистана совместно с Ассоциацией малого бизнеса организует бизнес-миссию в Республику Таджикистан для представителей отечественного бизнеса.
Программа включает B2B-встречи с предпринимателями и крупными компаниями в Худжанде и Душанбе, презентацию продукции и услуг потенциальным покупателям, поиск деловых партнеров и дистрибьюторов, а также обсуждение перспектив экспортного сотрудничества.
Участники также смогут ознакомиться с особенностями таджикского рынка и провести переговоры о заключении торговых контрактов и соглашений о сотрудничестве.
Для участия необходимо зарегистрироваться по ссылке. Для получения дополнительной информации: +998 91 512 58 46, +998 97 170 21 01.