25-iyul kuni Toshkentda ClickTV bosh direktori va Click SuperApp tijorat direktori Nikolay Yumachikov ishtirokida biznes-nonushta bo‘lib o‘tadi.
Uchrashuv davomida spiker o‘zining “Tanuki” restoranidagi kuryerlikdan to O‘zbekistonning yirik raqamli kompaniyalaridan biriga rahbar bo‘lishgacha bosib o‘tgan kasbiy yo‘li haqida so‘zlab beradi. Muhokama markazida shaxsiy rivojlanish, karyeraviy o‘sish, boshqaruv tamoyillari va biznesni kengaytirish tajribasi turadi.
Nikolay Yumachikov o‘n yildan ortiq vaqtdan buyon xalqaro kompaniyalarda faoliyat yuritib keladi. U avval 3M kompaniyasida savdo kanallarini rivojlantirishga mas’ul bo‘lgan, shuningdek, Click ekotizimini rivojlantirish hamda O‘zbekistonda raqamlashtirish loyihalarini amalga oshirishda ishtirok etgan.
Ishtirok etish narxi — 300 ming so‘m. Joylar soni cheklangan. Ishtirok etish pullik bo‘lib, oldindan ro‘yxatdan o‘tish sharti bilan amalga oshiriladi.

25 июля в Ташкенте пройдет бизнес-завтрак с генеральным директором ClickTV и коммерческим директором Click SuperApp Николаем Юмачиковым.
Во время встречи спикер расскажет о своем профессиональном пути — от работы курьером в ресторане «Тануки» до руководства одной из крупнейших цифровой компаний Узбекистана. В центре обсуждения — личное развитие, карьерный рост, управленческие принципы и опыт масштабирования бизнеса.
Николай Юмачиков более десяти лет работает в международных компаниях. Ранее он отвечал за развитие каналов продаж в компании 3M, а также участвовал в развитии экосистемы Click и реализации проектов цифровизации в Узбекистане.