22 va 23-iyun kunlari Click maxsus aksiyani ishga tushiradi: Smart, Comfort yoki Pro obunasini 2 so‘mga ulash mumkin.
23-iyun kuni O‘zbekiston milliy terma jamoasi futbol bo‘yicha Jahon chempionati doirasidagi ikkinchi uchrashuvini Portugaliyaga qarshi o‘tkazadi. Millionlab muxlislar tarkibni muhokama qiladi, hisobni taxmin qiladi va jamoa g‘alabasiga ishonadi.
Yana do‘stlariga pul ham o‘tkazadi. O‘yin oldidan osh uchun. Tomosha paytidagi ichimliklar uchun. Umumiy dasturxon uchun.
Bu kunlarda komissiyalar haqida emas, futbol haqida o‘ylashingiz uchun Click obunani deyarli bepul qildi.
Smart, Comfort yoki Pro tariflaridan birini 2 so‘mga ulagan foydalanuvchilar 30 kun davomida tanlangan tarifning barcha afzalliklaridan, jumladan, belgilangan limitlar doirasida komissiyasiz pul o‘tkazmalaridan foydalanishlari mumkin.

22 и 23 июня Click запускает специальную акцию: подписку Smart, Comfort или Pro можно подключить всего за 2 сума.
23 июня сборная Узбекистана проведет второй матч на Чемпионате мира по футболу 2026 против Португалии. Миллионы болельщиков будут обсуждать состав, прогнозировать счет и верить в победу.
А еще — переводить деньги друзьям. На плов перед матчем. На напитки для просмотра. На общий стол.
Чтобы в эти дни думать о футболе, а не о комиссиях, Click сделал подписку практически бесплатной.
Подключив Smart, Comfort или Pro всего за 2 сума, пользователи смогут пользоваться преимуществами выбранного тарифа в течение 30 дней, включая переводы без комиссии в рамках установленных лимитов.
Сборная уже творит историю. Click решили добавить к этому немного выгоды.
Акция действует только 22 и 23 июня в приложении Click.
Переводы без комиссии доступны в рамках лимитов выбранного тарифа. Действуют условия Click подписки.