Mehmonlar orasida tadbirda HUMO to’lov tizimining bosh direktori, bank raislari va ularning o’rinbosarlari, shuningdek HUMO BONUS dasturining asosiy hamkorlari qatnashishdi. OAV vakillari va blogerlar HUMO BONUS vakillariga dasturning ishlash jarayoni va boshqa xususiyatlari yuzasidan turli savollar bilan murojaat qilishdi.
humo bonus, реклама
HUMO BONUS sodiqlik dasturi HUMO milliy kartalari asosida tashkil etilgan keshbek tizimi sifatida taqdim etildi.
Dastur biznes uchun yangi imkoniyatlar ochadi va kompaniyalarga yangi mijozlarni jalb qilishda hamda doimiy mijozlarni saqlab qolishda yordam beradi. HUMO kartasi orqali to’langan har bir xarid keshbek bilan rag’batlantiriladi. Shu tarzda, dastur kompaniyalar va mijozlar hayotini osonlashtirish, xarid qilish tajribasini yaxshilash va uni yanada daromadli qilishga qaratilgan.
Biznes-nonushta davomida mehmonlar HUMO BONUS dasturining tafsilotlari bilan tanishdilar, shuningdek, norasmiy va do‘stona muhitda maroqli vaqt o‘tkazdilar.
HUMO BONUS jamoasi dastur biznes uchun ajralmas vositaga aylanishiga ishonadi. Dastur taqdim etadigan imtiyozlar va har bir xarid uchun keshbek olish imkoniyati yordamida ko‘proq mijozlarni jalb qilish va ularni saqlab qolish mumkin.
HUMO BONUS dasturi haqida ko‘proq maʼlumotni quyidagi havola yoki (+998) 93−111−57−57 telefoni orqali olsa mumkin.

В Ташкенте 24 ноября состоялось официальное мероприятие в честь открытия программы лояльности HUMO BONUS.
В мероприятии приняли участие высокопоставленные гости, включая генерального директора платежной системы HUMO, председателей банков и их заместителей, а также ключевых партнеров HUMO BONUS. Представители СМИ и блогеры задавали различные вопросы представителям HUMO BONUS, касающихся работы и других особенностей программы.
Программа лояльности представляет собой кешбек-систему на базе национальных карт HUMO.
Кешбек-система открывает новые возможности для бизнеса и помогает компаниям привлечь новых клиентов и удержать старых. Каждая покупка, совершенная с использованием карты HUMO, будет вознаграждаться кешбэком. Таким образом, данная программа стремится облегчить жизнь компаниям и клиентам, улучшить опыт покупок и сделать его более выгодным.
В ходе встречи гости ознакомились с деталями программы HUMO BONUS, также хорошо провели время в неформальной и дружеской обстановке.
Команда HUMO BONUS уверена, что программа станет оптимальным инструментом для бизнеса, способным привлечь и удержать больше клиентов посредством предоставляемых преимуществ и возможности получения кэшбэка за каждую покупку.
Дополнительную информацию о программе HUMO BONUS можно получить по ссылке или по телефону: (+998) 93−111−57−57.